Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mr.Eden Wat ik gister ook al in mijn nieuws artikel aangaf. De wereld speelt nog steeds met een te groot leverage, daarom zijn het aantal miljonairs zo snel afgenomen en nu weer bijgekomen. Alleen al de derivaten handel is 10x zo groot als alle BBP's van alle landen bij elkaar op jaarbasis. |
Mr. Eden, maakt met een goed risicomanagement en een ruime marge de hoogte van de leverage uit? Je maakt grotere winsten en verliezen, maar ondanks de hogere verliezen, eindig je toch met grotere winsten.
Miljonairs zonder een goed risicoprofiel raken blut en mensen met een goed risicoprofiel nemen de plekken van de miljonairs in.
Ik wil wel een voorbeeld geven. In het plaatje hieronder begon ik door de hoge hefboom met vrij grote verliezen, maar door een goed profiel heb ik deze vandaag kunnen compenseren met een veel grotere winst.
Begonnen met $200, vorige maand met $194,30 geëindigd waarin het laagste punt $140,34 was.
Nu heb ik een balans van $310,90.
Dit had ik met een hefboom van 1:100 niet gehaald.